mahihaber Arslanın Zikri Görenleri Şaşırttı - Mahihaber
HADİSLERDEN

Arslanın Zikri Görenleri ŞaşırttıHerkes bu aslanın ne dediğini konuşuyor

Bakü’de yaşayan bu aslanın, kükrerken Allah dediği iddia ediliyor. ‘Mucize sesi’ duymak isteyenler hayvanat bahçesine akın ediyorlar. Peki aslan aslında de diyor, buyurun dinleyin:

Yeryüzündeki en küçük zerrecikten, evrenin sistemine dek her alana açıkça mührünü vuran Yaratıcı’yı akıl yoluyla bulmakta zorluk çekenler hep ‘daha somut ve kuşkularını giderici’ mucize aramaktan yorulmadılar.

Kimi zaman doğadaki varlıklar üzerinde Allah yazısına benzer şekilleri, kimi zaman canlıların davranışlarında gördüğü bazı benzerlikleri hep bu amaçla kullanmaya çalıştı ve Yaratıcının dilese kendilerine çok daha açık ve şüpheye mahal bırakmayan deliller indirebileceğini hep göz ardı ettiler,

İşte sonu gelmez bu arayışlar son olarak Allah’ın varlığını ispat için bir aslan sesini mucize olarak kullandığını öne sürdüler.

Azerbaycan'ın Bakü kentindeki hayvanat bahçesinde yaşayan bir aslanın, kükrerken Allah dediği iddiası üzerine, ‘mucize sesi’ duymak isteyenler akın akın hayvanat bahçesine üşüştü.

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'deki hayvanat bahçesindeki bu aslan akşam saatlerinde böyle garip sesler çıkarıyor.

Aslanın bu çıkardığı sesle "Allah" dediği öne sürülüyor. Aslında aslan ne diyor, dinleyin siz karar verin?haber7.com 08 Ağustos 2005
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder