HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Erdoğan'ı Görüntülemek İsteyen İmamın Hevesi Kursağında Kaldı [video]


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kuran okurken çekmeye çalışan cami imamının hevesi uyarılmasının ardından son buldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kuran okuyan görüntülerini çekmeye çalışan cami imamının hevesi uyarılmasının ardından son buldu.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ tarafından Erdoğan'ın kuran okuyan ve sosyal paylaşım sitelerinden de paylaştığı görüntülerde Erdoğan'dan çok cami imamı dikkat çekti.

Ulus’taki Melike Hatun Camisi’nin açılışını yapan Erdoğan açılışın ardından Kuran okudu. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ise Erdoğan'ın kuran okuyan görüntülerini Twitter hesabı üzerinden "Ankara Melike Hatun Camii’nin açılışında Cumhurbaşkanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan Kur’an okudu.İşte Cumhurbaşkanımızın Kur’an okuyuşu" ifadeleriyle paylaştı.

Bozdağ tarafından paylaşılan görüntülerde, en fazla dikkat çeken çekim hevesi içerisindeki cami imamının uyarı ile son bulan görüntüleri oldu.

Erdoğan'ı kuran okurken telefonuyla çekmeye çalışan cami imamı bu güzel anı hatıra olarak saklamak istedi. Belki çocuklarına, belki sevdiklerine en güzel bir hatıra olarak göstermek istiyordu.

Bu heyecan ve hevesle İmam, Erdoğan'ı kuran okurken bir süre izledikten sonra aklına çekim yapmak geldi. Cüppesinin içinden cep telefonunu çıkararak görüntüleri kaydetmeye çalıştı. Ancak imamın söz konusu çabası kim olduğu bilinmeyen biri tarafından engellendi. Bir  kez imamı uyaran şahıs imamın telefonu kapatıp kapatmadığını kontrol etmek için bir kez daha kontrol etti. Bu uyarı ile utanan, çekinen ve bir o kadarda mahçup olan imam bir süre önüne bakmakla yetindi.

Cumhurbaşkanı'nın olanlardan haberi olmadığı görüntülere yansıdıGoogle Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz