Header Ads

Hacı Fatma Kahraman Camii Merdivenlerine Korkuluk İsteniyorİlçemizin yeni Camilerinden biri olan Hacı Fatma Kahraman Camii merdivenlerinde herhangi bir korkuluk bulunmaması cemaati zor durumda bırakıyor. Özellikle yağmurlu havalarda inip çıkmakta zorlanan Cami cemaati merdivenlere korkuluk istiyor.


Cemaat merdivenlerden inip çıkarken çok zorlanıyor

İlçemizin en büyük camilerinden biri olan ve geçtiğimiz yıllarda yöre halkının hizmetine açılan Hacı Fatma Kahraman Camii girişinde ki merdivenlere korkuluk olmaması nedeniyle cemaat zorlanıyor.

Camii merdivenlerinin mermerden olması ve özellikle kışın yağmurlu ve karlı havalarda camii cemaatine ve özellikle yaşlılara zor anlar yaşatıyor. Merdivenlerden inip çıkarken düşme tehlikesi atlatan camii cemaati yetkililere seslenerek özellikle yaşlılarımız merdivenlerden kış aylarında inip çıkarken zor durumda kalıyor, bu sıkıntının giderebilmesi için biran önce merdivenlere korkuluk yapılması gerekiyor.

Yapılacak olan korkuluk  ile sorunun ortadan kalkacağını ifade eden cami cemaati, yetkililerden bu konuda yardımda bulunmalarını istediklerini dile getirdiler.

http://golcukhaber.com.tr

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.