Haberi Paylaşabilirsiniz

Marmara Saray Mahallesi Çocuklarına Kuran Okulu
Marmara İlçe Müftülüğü tarafından Saraylar mahallesinde ki Kur'an kursu binasında 4-6 yaş aralığındaki çocuklar için okul açılışı gerçekleştirildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından başlatılan "Okul Öncesi Din Eğitimi Projesi" çerçevesinde, Saraylar Mahallesi 4-6 yaş grubu Kur´an Kursu eğitim öğretime açıldı.

Marmara İlçe Müftülüğü, Marmara İlçesi Saraylar Mahallesi´ndeki Kur´an Kursu binasının bir katını 4-6 yaş Kuran Kursu olarak hazırladı. Mülkiyeti Türkiye Diyanet Vakfına ait Marmara İlçesi Saraylar Mahallesi Kur´an Kursu binasının bir katına Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ile hayırsever vatandaşlar tarafından gerekli tadilat ve tefrişat yapılarak bir derslikli kurs sınıfı hazırlandı.

Kaymakamlık, Marmara Adalar Belediyesi, Marmara Mermerciler Madenciler ve İş Adamları Derneği (MARMİAD) ve yardımsever iş adamlarının katkıları ile hizmete sunulan okulun açılışına, İlçe Kaymakamı Sayın Mehmet Tunç, Marmara Adalar Belediye Başkanı Sayın Süleyman Aksoy, Marmara Mermerciler Madenciler ve İş Adamları Derneği (MARMİAD) Başkanı Sayın Hasan Dinçer, Eski Belediye Başkanı Sayın Ahmet Remzi Dinçer, yardımsever iş adamları ve halk katılım sağladı.

Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz