Header Ads

Mehmed Bir Cihan Fatihi , Diriliş Ertuğrul'a Karşı

Diriliş Ertuğrul'un tahtını sallandıracak bir iddia gündeme geldi. Yine bir dönem dizisi olarak ekranlara gelecek Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin de çarşamba günün yayınlanacağı ve Diriliş Ertuğrul'a rakip olacağı öne sürüldü.

Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde yer aldığı ve uzun süredir merakla beklenen Mehmed: Bir Cihan Fatihi'nin ilk tesar'ı bu hafta yayınlanacak.

Dirliş Ertuğrul TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşurken Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Tarihi ve dönem dizilerini seven izleyicilerin yakından takip ettiği ve yayınlanacağı günün merak edildiği bir diğer dizi Mehmed Bir Cihan Fatihi oldu.

Kanal D'de yayınlanacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi 1.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı. İddialara göre Mehmet Bir Cihan Fatihi çarşamba günleri ekrana gelecek. Böylece diğer tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul ile rakip olacak.

DİZİNİN OYUNCU KADROSU

Çekimlerine geçen ay başlanan “Mehmed Bir Cihan Fatihi”, güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun yanı sıra Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Duygu Boztepe, Sevinç Meşe ve Toprak Sağlam’ın rol aldığı dizinin ocak ayında yayına başlaması planlanıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.