Artvin Müftüsü Görevi Bıraktı.
Artvin Valisi Ömer Doğanay, Türkiye'nin Aşkabat Büyükelçiliğine din hizmetleri müşaviri olarak atanan İl Müftüsü Kemal Uçkun'a plaket verdi.

 Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta, büyükelçilik din hizmetleri müşaviri olarak atanan Artvin Müftüsü Uçkun, Vali Doğanay'ı ziyaret ederek, veda etti.

 Doğanay, Artvin'de yaklaşık 4,5 yıl İl Müftülüğü görevinde bulunan Uçkun'a yeni görevinde başarılar diledi ve Artvin'deki başarılı hizmetlerinden dolayı plaket verdi. Uçkun ise Artvin'e hizmet etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Artvin'den güzel duygularla ayrıldığını söyledi.

Artvin İl Müftüsü Kemal UÇKUN Müftülük Personeli İle de vedalaştı Türkmenistan Aşkabat Büyükelçiliği Din Hizmetleri Müşaviri olarak atanan Artvin İl Müftüsü Kemal UÇKUN bugün, 08.01.2018 tarihinde görevinden ayrıldı.

İl Müftü Yardımcısı Muhammed AYDIN ve diğer mesai arkadaşları ile tek tek vedalaşarak, kendilerinden helallik diledi ve yeni görevinde dua beklediğini "bu dünyada buluşamaz isek Allahu Teala bizleri Cennetinde buluştursun, inşallah" dedi.Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder