Bakandan Denizliye Diyanet İhtisas Merkezi Sözü
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Denizlilileri "Diyanet Yüksek İhtisat Merkezinin ihalesinin yapıldığını söyledi.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci İl Koordinasyon ve Muhtarlar ile İstişare Toplantısında ihale aşamasına gelindiğini tekrar hatırlattı.

İl Koordinasyon ve Muhtarlar ile İstişare Toplantısı Ekonomi Bakan Nihat Zeybekci’nin başkanlığında Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt Mahallesinde gerçekleşti.

Geniş katılımın olduğu toplantıya; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin yanı sıra Vali Hasan Karahan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Vali Yardımcıları, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Daire Müdürleri ve Muhtarlar katıldı.

Açılışta konuşan Ekonomi Bakan Nihat Zeybekci, “Denizli’miz için gece gündüz hep birlikte çalışıyoruz. Türkiye’de sadece 9 tane şehirde olan Diyanet Yüksek İhtisat Merkezinin ihalesi yapıldı. Muhteşem bir külliye şeklinde tüm müftü ve vaizlerin eğitim alacakları bir şekilde adalet parkının karşısında boş olan araziye yapılacak” dedi.
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder