HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Diyanete Saldırı... Çatlak Ses Kıbrıs'tanDiyanete Saldırı Uluslararası Boyuta Çıktı,Çatlak Ses Kıbrıs'tan

Allah'ın kelamı, peygamberin hadisleri ve din alimlerinin görüşleri ile bugüne İslamı usul ve kaideleri günümüz insanına tebliğ misyonu taşıyan Diyanet'in buluğ çağı, nikah meselesi konularını çarpıtarak yayılması üzerine anlayan anlamayan her kesimden tepkiler gelmeye devam ediyor.

Bilhassa din ve diyanetle, iman meselesi ile, namaz ve niyazla ilgisi olmayan çoğu ateist, dönme ve islami ibadetten bihaber çevreler tarafından yapılan saldırılara Hollanda'dan sonra Kıbrıs'tan da tepki geldi.

12 yaşında çocukların cinsel ilişkiye rahatça girebildiği ve yasal olarak görülen sübyancılığın, sapkın ilişkilerin ve ahlaksızlığın tavan yaptığı Hollanda'dan kendi ahlaksızlıklarını görmeden tepkiler ayyuka çıkarken bu kez Kıbrıs'tan Diyanet'e dil uzattı.

Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı sosyal paylaşım sitesi twitter'dan Diyanet'e tepki göstererek, "susmamalıyız" dedi

Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, TC Diyanet İşleri’ne tepki göstererek, “çocukların çocuk kalması için susmamalıyız” dedi.Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz