HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Hollanda İti, Sen Önce Kendi Ahlaksız Kanunlarına Bak
Biliyor muydunuz, Diyanet'e uluyan Hollandalı'nın memleketinde 12 yaşında bir çocukla cinsel ilişki serbest..

Hollandalı aşırı sağcı, fanatik faşist , sözde Özgürlük Partisi (PVV) lideri Geert Wilders, ta oralardan kudurmuş it gibi uluyup duruyor.

Bizdeki İslam düşmanı sol medyanın ağzından konuşurcasına, Hollandadan haykırıp, Diyanet'in kız çocukları hakkında İslami tanımlarını ters yüz ederek yayınlanan ifadelerini bahane ederek "Türk büyükelçilerini sınır dışı edelim" çağrısında bulunmuş..

Hollandalı ırkçı Özgürlük Partisi (PVV) lideri Geert Wilders, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde yer alan "kız çocukları 9 yaşında gebe kalabilir, erkekler 12 yaşına girdiklerinde baba olabilir" ifadelerini 'barbarlık' olarak nitelendirerek, bütün Avrupa ülkelerini Türk büyükelçileri sınır dışı etmeye çağırdı. PVV Milletvekili Machiel de Graaf da, ülkedeki camilerin kapatılarak Türkiye ile ilişkilerin kesilmesi gerektiğini söyledi.

Oysa kendi ülkelerinde ahlakın dibe vurduğu, ahlaksızlığın yasalarla korunduğu,Hollanda'da 12 yaşındaki bir çocukla, sözde "onun izni olduğu sürece"  ilişkiye girmek suç sayılmıyor.

Kendi ahlaksızlığını, ahlaksızlığın kanunda korunduğu ülkesine, sokaklara atılan ceninleri, kutulara konularak devletin bakması için bırakılan bebekleri, hayvanlardan aşağıya tarzda yol kenarlarında yapılan cinsel ilişkileri, livata, fuhuş, ensest, LGBT'ileri, sapkın ilişkileri ayyuka çıkmasına aldırmadan ahlaksız,faşist parti lideri kalkmış ta oralardan Türk Diyanet'ine laf söylüyor.

Bitmedi, özel ders almak isteyen gençlerin bu özel ders bedelini vücutlarını satarak ödediklerini bilmeyen mi var.

BBC Türkçe'nin aktardığına göre; Hollanda Başbakanı Mark Rutte'nin "Türkiye ile iyi ilişkiler istediği" yönündeki açıklamasını anımsatan Wilders, "Rutte, Türkiye ve İslamofaşist Erdoğan ile bağları sıkılaştırmak istiyor. Onları kırmak istiyorum. Nedenini aşağıdaki haberde okuyun" ifadeleriyle söz konusu haberi paylaştı.

Wilders, "Türk Diyanet İşleri Başkanlığı, 9 yaşındaki kız çocukların evlenebileceği ve hamile kalabileceğini söylüyor. Aynı Muhammed'in yaptığı gibi. Tamamen barbarlık" diyecek kadar da hadsizlik gösteriyor.

Machiel de Graaf
Kendi ayıplarını ve ahlaksızlıklarını göremeyecek kadar kör olan Wilders'e bir destek de PVV Milletvekili Machiel de Graaf da, konuyla ilgili bir yazılı soru önergesi verdi. De Graaf, Dışişleri Bakanlığı yetkililerince yanıtlaması istediği önergede, Türkiye ile ilişkilerin derhal kesilmesini istemiş.

Türkiye'nin Hollanda'daki diplomatik temsilcisinin sınır dışı edilmesini isteyen milletvekili, Diyanet İşleri'ne bağlı camilerin de kapatılmasını da savunmuş.

Machiel de Graaf, "Muhammed Peygamberi örnek alsa bile, çocuk evliliğinin hiçbir zaman, hiçbir yerde hoşgörü ile karşılanamayacağını Türk yetkililere iletecek misiniz?" diye sordu.

De Graaf, hazırladığı soru önergesini, Twitter'da açılan #DiyanetKapatılsın etiketiyle paylaştı.

Hollanda'nın doğusundaki Enschede kentindeki PVV örgütü de, kentte yapılacak olan Diyanet İşleri'ne bağlı camiyi gündeme taşıdı.Örgütün Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Diyanet, çocuk istismarcısı. Çocuklarınızı koruyun" dendi.

Türk çocuklarını düşünüyormuş gibi yapan öte yandan kendi çocuklarını yasalarla tecavüzcülerin kurbanı eden Hollanda ve itlerine buradan söylüyoruz.

Dönün de kendi ayıbınıza bakın. Biz de sizin ahlaksızlığını ülkemizde yaymaya çalışan insanlarınızı istemiyoruz.Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz