Afrin Duası Camiyi Boşalttı
Diyarbakır'da bir camide cuma namazı sonrası Afrin'deki Mehmetçiklerimize destek için dua edildi. Duaya amin demek istemeyen bazı kişiler camiyi terk etti.

Diyarbakır'da Afrin duasını duyanlar kısaca hainlerin şakşakçıları camiyi terk etti.

Yapılan dualardan YPG ve PKK yandaşlarının rahatsız olması ihanetin ne boyutlarda olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü YPG/PKK'ya karşı başlattığı Zeytin Dalı Harekatının 29. gününe girildi.

Türkiye genelinde binlerce camide operasyona katılan askerimize dualar edilirken Cuma günü Diyarbakır'da Cuma namazından sonra yapılan duaya amin demeyen bu ülkenin ekmeğini yiyip bu ülkeye ihanet eden zavallılar camiyi terketti.

Görüntüler amatör kamera tarafından görüntülendi ve sosyal medyada paylaşılmaya başlatıldı.

ASKERİMİZE DUAYA AMİN DEMEDİLER

Harekatın başladığı ilk günden bu yana 1595 terörist etkisiz hale getirildi. Bölgede huzur ve barış ortamını sağlamak için kararlılıkla operasyonlar düzenleyen Mehmetçik, zorlu koşullara rağmen geri adım atmadı. Terörle mücadeleye katılan Türk askeri için vatandaşlar da sürekli dua ediyor. Diyarbakır'da Cuma namazından sonra ellerini semaya kaldıran vatandaşlar, harekata katılan askerler için dua etti. Dualara amin demek istemeyenler ise, tepki olarak camiyi terk etti. O anlar amatör kameralara yansıdı.

Diyarbakır'da Afrin duasını duyanlar kısaca hainlerin şakşakçıları camiyi terk etti. Bu ülke için canının hiçe sayarak şehit olanlar, o camiyi terkedenlerinde namusunu korumak için oradalar. Yapılan dualardan YPG ve PKK yandaşlarının rahatsız olması ihanetin ne boyutlarda olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan HDP Diyarbakır Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, camilerdeki dualar nedeniyle rahatsızlığını dile getirmişti.

HDP'li vekil, geçtiğimiz hafta cami imamıyla tartışan 4 kişinin gözaltına alındığı söylemişti.
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder