DİB-MBSTS sınav giriş belgesi erişime açılıyor!
DİB (2018-DİB-MBSTS) sınav giriş belgesi, ÖSYM tarafından bugün erişime açılacak.

Sınava katılacak olan adayların sınav yerlerini ve sınav bilgilerini gösteren sınav giriş belgeleri, ÖSYM'nin internet sitesinden 14:00'den itibaren açıklanacak.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan duyuruya göre; Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (2018-DİB-MBSTS) sınav giriş belgeleri erişime açılıyor

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının internet adresi üzerinden yayınlanan duyuruyla beraber Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (2018-DİB-MBSTS) giriş belgeleri adayların erişime açılıyor.

Diğer yandan sınavın 7 Nisan 2018 tarihinde uygulanacağı ifade edildi...

ÖSYM'den yapılan açıklamada ise;

"7 Nisan 2018 tarihinde uygulanacak olan Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavına  (2018-DİB-MBSTS)  başvuran  adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden saat 14:00'den itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

 Nisan 2018 tarihinde uygulanacak olan Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavına (2018-DİB-MBSTS) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden saat 14:00'den itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

 ÖSYM SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder