HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Mehmed Bir Cihan Fatihi'nde Skandallar Bitmiyor
Başladığı günden bu yanan eleştirilen, başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı Kanal D dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi, bir skandala imza attı.

Mehmed Bir Cihan Fatihi'nde başı açık namaz kılan kadın oyuncu sosyal medyada eleştirildi...

Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin,  ilk bölümden itibaren bot gösteren dekolteli ve Osmanlı kadınlarına yakışmayan gögüs çatalına kadar olan giyimleri, Mara Hatun'un Edirne'ye gitmek için yola çıkan Sultan Mehmed'e "Tanrı sizi korusun" demesi,  Mehmed Bir Cihan Fatihi başlar başlamaz yerden yere vurulmasına sebep oldu.

Eleştirilerin ardı arkası kesilmedi. Kimileri dizinin bir yorum olduğunu ve tarihle bir tutulmaması gerektiğini söylerken, kimileri ise bu kadar hassas bir konunun gerçeğe en yakın şekilde ele alınması gerektiğini savundu.

Metal kaşıkla yemek yedirilmesiyle uzayıp giden mantık hatalarından sonra da ikinci bölümde namaz kılma sahnesini izleyenler adeta şoke oldu. Namaza duran kadın oyuncuya başının bir bölümü açık bir biçimde namaz kıldırıldı. Diziyi izleyen az sayıdaki vatandaş hemen konuyu fark ederek tepki gösterdi.Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz