HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Saadet Partisi Erbakan'ın Kemiklerini Sızlatmaya Devam Ediyor [videohaber]
Temel Karamollaoğu'lunun başkanlığını yaptığı Saadet Partisi, sol ittifakı, sol yumruklarla boy göstermesi, CHP ve HDP ile koltuk temasları devam ederken bu kez partinin kurucusu olan Necmettin Erbakan'ın kemiklerini sızlatan bir olaya daha imza attı.

Yıllar önce sunuculuk yaptığı kanalın Ana Haberler programında, namaz kılan öğrencileri terörist gibi gösteren Uğur Dündar, Necmettin Erbakan'ı anma gecesine katıldı.

Tevafuk olacak ki, İslama ve Müslümanlara sürekli hakaret eden gazetecinin orada bulunup, kendi adına ödül vermesi rahmetli Necmettin Erbakan'ın sahneye yansıtılan hüzün dolu resimlerine dahi yansımışgibiyidi.

REFAH-YOL'un yıkılması ve binlerce Müslümanın işinden edilip hapishanelere atılıdğı 28 Şubat'ın medya ayağının mimarlarından gazeteci Uğur Dündar Erbakan ödülleri programının baş konuğu oldu.

Uğur Dündar'ın Prof. Dr. Necmettin Erbakan Ödülleri törenine katılan isimlerin arasında olması dikkat çekti. Katıldığı anma töreninde ödül de veren Dündar, Erbakan hakkında konuşma yaptı.

Gerek katıldığı programlarda gerekse kendi programlarında Müslümanlık hakkında olumlu bakış açısı olmaması ile bilinen Dündar, Erbakan Ödülleri töreninde ödül verdi.

Namaz kılan ve cuma namazına giden çocuklara yönelik nefret içerikli haberleriyle tanınan ve 28 Şubat'ın medya ayağındaki isimlerden olan Uğur Dündar, 2018 Necmettin Erbakan Ödüllerine davet edildi. Daveti kabul eden Uğur Dündar dün irticacı dinciler diye sövdüklerine bu kez iltifat yağdırdı.

Katıldığı törende söz alan Uğur Dündar, Erbakan'ın bir dahi olduğunu söyledi.

Törende gözler, düşüncelerine tam olarak zıt düşen Dündar'ı davet eden Temel Karamollaoğlu ile ikiliye çevrildi. Aşırı dindarlığı ile bilinen Karamollaoğlu ve düşünce olarak Müslümanlığı televizyon kariyeri boyunca karşısına almış Dündar'ın törende ödül vermesi, sosyal medyada bile çok konuşulanlar arasına girdi.

2018 Necmettin Erbakan Ödülleri programına 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Gazeteci-Yazar Uğur Dündar’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Törende Necmettin Erbakan Medya Ödülü Ruşen Çakır'a, Necmettin Erbakan Sanat Ödülü Semih Kaplanoğlu'na, Necmettin Erbakan Düşünce Edebiyat Ödülü Şule Yüksel Şenler'e, Necmettin Erbakan Spor Ödülü Ampute A Milli Futbol Takımı'na, Necmettin Erbakan Bilim Ödülü İstanbul Teknik Üniversitesi'ne, Necmettin Erbakan Onur Ödülü Mehmet Recai Kutan'a verildi.


Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz