HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Türkücü İmam Kaşlıları Eğlendirdi
KAŞ Belediyesi tarafından düzenlenen konserde 'Rockçı İmam' olarak adlandırılan Pınarbaşı Mahalle Cami imamı Ahmet Muhsin Tüzer sahneye çıktı, şarkılarını seslendirdi.

Kaş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği konserde iki yıl aradan sonra tekrar sahneye çıkan Ahmet Muhsin Tüzer, yoğun ilgi gördü.

Konseri, Kaş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Evren, tatilciler, yerleşik yaşayan yabancılar ve Kaşlılar izledi. Ahmet Muhsin Tüzer'e konserinde Grup Turkuaz eşlik etti.

Elekrogitarda Celal Şahin, bas gitarda Muratcan Balçık, bağlamada Yusu Balkıç, davulda Hikmet Güzey, neyde Hesna Mestanlar'ın eşlik ettiği Tüzer, konserine Değme Benim Damlı Yaslı Gönlüme türküsüyle başladı. Ardından 'Gönül', 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', 'Gel Gör Beni Aşk Neyledi', 'Ah Yalan Dünya', 'Islak Islak', 'Gündüz Gece', 'Yollarda Bulurum Seni', 'Sevenler Ağlarmış', 'Endamın Yeter', 'Kara Sevda' gibi şarkı ve türküler seslendiren parçaları ile devam etti. Tüzer, konserini 'Ben de Özledim' şarkısıyla bitirdi. Konser boyunca şarkılara eşlik eden izleyiciler, büyük coşku yaşadı. Konser sonunda Kaş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Evren, Ahmet Muhsin Tüzer'e çiçek vererek teşekkür etti.

 Gazete Rize
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz