mahihaber Diyanet İşleri Başkanının Önünde Telefon Tepkisi [video] - Mahihaber
HADİSLERDEN

Diyanet İşleri Başkanının Önünde Telefon Tepkisi [video]
İstanbul Fatih Camiinde gerçekleştirilen Cami-Gençlik Buluşmalarının finali programı esnasında camide telefon tartışması yaşandı.

İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz tarafından eğitim öğretim yılı boyunca her hafta bir ilçede gerçekleştirilen Cami-Gençlik buluşmalarının finali Fatih Camii'nde yapıldı.

Sabah namazı sonrası başlayan programda salavatı şeriflerin okuması sonrasında İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz'ın konuşmaya geçeceği anda ön safta oturan vatandaşların cep telefonlarından anı görüntülemek istemeleri basın mensubu kameramanların tepkisine neden oldu.

Bir anda ne olduğu anlaşılmayan ve kısa bir şaşkınlığa neden olan tepki esnasında İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz 'da tepkiye taraf olarak vatandaşların cep telefonları kayıtlarını kesmelerini istedi. "Yeterince çekim yapılıyor, oradan izlersiniz" şeklinde kameramanların tepkisine katılan Yılmaz'ın uyarısı üzerine vatandaşlar telefonlarını kapatmak zorunda kaldı.

İşte o görüntüler

Programa,Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Selim Argun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanlığı Gençlik Koordinatörleri, gençlere yönelik çalışmalar yürüten kamu kurum ve kuruluşları ile STK temsilcileri, çok sayıda vatandaş ve genç katıldı.

mahihaber / Yusuf islam / Özel haber
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder