HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Müfteri Haber Ajansından Diyanet'e Çirkin Yakıştıma
Balıkesir Haber Ajansı olarak yayın yapan bir haber sitesi bugün attığı başlıklarla Diyanet İşleri Başkanlarına iftira ötesi iğrenç başlıklar kullandı.

Manşetleri arasında erotik türü haberlerin çokluğu ile yayın yaptığı görülen Balıkesir Haber Ajansı adlı soytarı bir haber sitesi bugünkü manşetlerine Adnan Oktar'ın kedicikleri ile birlikte düzenlediği bir partiyi haber yaptı.

Haber başlıklarından ilki  "DİYANET İŞLERİ BAŞKAN ADAYI ADNAN OKTARIN ELİNİ ÖPMEK İSTEDİ " diğeri ise "DİYANET İŞLERİŞ BAŞKAN ADAYI GÖBEK ATIYOR ! TIKLAYIN İZLEYİN" oldu.

Haberde "Adnan Oktar’ın bu yıl üçüncüsünü düzenlediği sıra gecesinde ünlü türkücüler Mustafa Keser ve Latif Doğan sahne aldı. Doğan, bir ara yanına gelen Oktar’ın elini öpmek istedi" yazan sözde haber ajansı şarkıcı Latif Doğan'ı saygın bir kuruluş olan Diyanet İşleri Başkanlığı'nın adayları arasında gösterdi.Haber sitesi ne yazdığı bile belli olmayan yazım şekilleriyle de ne kadar basit bir yayıncılık yaptığını ortaya koyduğu gibi saygın bir kuruluşu ve onun alim başkanlarını küçük düşürmekten de geri kalmaması tepkilere neden oldu.

mahihaber / Özel


Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz