mahihaber Suudlu Gazeteci, Diyanet Başkanının Gözü Önünde Çapkınlık Yaptı - Mahihaber
HADİSLERDEN

Suudlu Gazeteci, Diyanet Başkanının Gözü Önünde Çapkınlık Yaptı
Suudlu bir gazeteci, davetli olarak geldiği Diyanet İşleri Başkanlığının toplantısında pot üstüne pot kırdı.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, beraberinde Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanı Dr. Ekrem Keleş, Dış İlişkiler Genel Müdürü Erdal Atalay, Cidde Basın Ataşesi Bahattin Akyön olmak üzere Suudi Arabistan'dan gelen gazetecileri başkanlıkta kabul etti.

Basına açık olarak yapılan toplantıda hac ve umre, islamafobi ve Türk Diyanet Vakfının çalışmaları konuşuldu. Suudluların hac hizmetleri için çok büyük hizmetler yaptığını dile getiren Erbaş'ı dinleyen gazetecilerde sorularını sordu.

Başkanlıkta gerçekleşen kabulde Arap gazetecilerden birisinin karşı masada oturan bir bayan meslektaşını göz hapsine aldığı da dikkatli gözlerden kaçmadı.Adı öğrenilemeyen Suudlu gazeteci toplantı sırasında sürekli karşı masada oturan gazeteci bayanı bakışlarıyla göz hapsine almış, bayanın bundan rahatsız olduğu da başını sürekli olarak öne eğmesiyle daha da belirginleşmişti.

Çapkın suudlu gazetecinin basın toplantısından sıkıldığı sık sık burnunu karıştırması da yine gözlerden kaçmamıştıToplantı ile ilgili haber için tıklayınızMahihaber / Özel / Ankara
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder