HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Cübbeli Hoca, Had Cezası 40 Günlük Yağmurdan Hayırlıdır
Kamuoyunda Cübbeli Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü Ankara Polatlı’da hunharca katledilen minik Eylül için taziye mesajı yayınladı.

Cübbeli Hoca küçük Eylül'ün tecavüz edilerek öldürülmesinin ardından twıtterdan yaptığı paylaşımla taziyelerini bildirirken, had cezasının, kısasın insanlar için hayırlı olacağını belirterek idamın getirilmesini istedi.

Cübbeli,  mesajında aileye başsağlığı dilerken had cezasının, kısasın hak olduğunu belirterek "Bebek tecavüzcüsü ve kâtili olan kişiye had cezası uygulanıp idam edilse Rasûlüllâh Sallallâhu Aleyhi ve Sellem’in “Dünyada tatbik edilen (çocuk tecavüzcülerini öldürmek gibi) bir had cezası kullar için kırk gece (bereketli) yağmura kavuşmalarından daha hayırlıdır” müjdesine nâil olurduk" dedi.

HÜKÜMETE MESAJ

"Daha neler yaşayacağız da Rabbimizin: “Ey akıl sahipleri! Sizin için kısasta hayat vardır” (el-Bakara, 179) âyet-i kerîmesinde vaat edilen maddî mânevî hayatları kazanmaya çalışacağız." diyerek sözlerine devam eden Cübbeli Ahmet hoca devlet kademelerine seslenerek idamın bir an önce tecavüzcülere tatbik edilmesi gerektiğini ve böylece "Rabbinin kitâbının hükümlerini tatbik etmeyen bir milletin ne canları, ne malları, ne ırzları, ne de çocukları güvencede olamaz! Rabbimizden daha ziyade acıyan olmadığına göre Kur’an hükümleri bize gönderilerek bize acındığımızın ne zaman farkında olacağız?" diyerek çocukların güvencede olmasının yolunun kısas eylemi olarak tatbik edilecek idamın yürürlüğe girmesini talep etti.

Sözlerinde idamın yerine getirilmesiyle "dünyayı böyle bir mel‘undan temizleyerek nice şerlerden kurtulurduk. " diyen Cübbeli "Bu vesîle ile tecavüzcü kâtile Allâh-u Te‘âlâ’nın, meleklerin, insanların ve bütün canlıların lânetlerini gönderiyor, Eylül yavrumuza Rabbimizden yüksek dereceler, âilesine de sabr-ı cemîl, ecr-i cezîl niyâz ediyorum." diyerek taziyede bulundu.

İşte Cübbeli Ahmet'in twitterdan yaptığı paylaşımlarGoogle Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz