mahihaber Din Tüccarı Kadınları Şelaleye Böyle Soktu [Görüntülühaber] - Mahihaber
HADİSLERDEN

Din Tüccarı Kadınları Şelaleye Böyle Soktu [Görüntülühaber]
Binlerce kadını "Mehdi"yim diyerek , binlerce insanı "şifacıyım" diyerek aldatmaya çalışan ve bunda başarılı olan müflis müteaahhit, eski radyo sunucusu Tuncer Çiftçi adlı şahıs son olarak onlarca kadını şelalenin altına soktu.

Şelale etrafında toplanan ve tamamı tesettürlü olan kadınlar söylenenleri harfiyen yerine getirerek kimi şelallenin altında, kimi göletin içine dalarak çığlık çığılığa kahkahalarla sverilen talimatları uyguladı. kadınların bu halini kahkahalarla izleyen Tuncer Çiftçi isimli şahısın halinden memnun olduğu görüldü.

Bir zamanlar Erzurum'da  kanserli hastaları iyileştirdiğini iddia ederek 10 liraya toplu dua etmesi üzerine yapılan şikayet üzerine hakkında savcılıkça soruşturma başlatılan müflis müteahhit Tuncer Çiftçi  'konser' adını verdiği etkinliklerde İzmit İsmet Paşa Stadı'nı doldurarak, binlerce kişiye dua dahi ederek organizasyon kurmuş. Etkinlik sonunda ise posterlerini ücret karşılığı satmış.

15 Mart 2007 tarihinde Bizim Kocaeli gazetesi “Medine dilencisi gibi” başlığı ile Çiftçi'nin marifetlerini manşet haberiyle okuyucularına duyurmuştu

Gazetenin Yayın Koordinatörü Serpil Çolak yaşananları şöyle anlatmıştı: “Radyoda insanların dini duygularını sömürerek para topluyor. Canlı yayında 'elektrik parasını ödeyemedik' diyerek para istiyor.” Serpil Çolak, stat dolduracak etkinlikler düzenlendiğini ve bir çok kişinin bu etkinliklere katıldığını söylüyor: “Çiftçi'nin para toplama yöntemlerinden biri de broşürler. Bu broşürü Çitfçi'ye imzalatırsanız fiyatı 5 YTL, imzasızlar ise 3 YTL'den satılıyor. Hatta bazen stat kapısında damat gibi bekliyor ve insanlar ona paradan çeyrek altına kadar bir çok takı takıyor.”

Pek çok insanın binlerce lirasını da aldığı iddia edilen Tuncer çiftçini tesettürlü kadınları şelalaye sokması dini çevrelerce tepkiyle karşılandı.

İşte o görüntüler


Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder