HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Diyanet Sendikasından Diyanet Reis'ine Reklam Ziyareti
Diyanet İşleri Başkanını ziyaret eden Türk Diyanet Vakıf-Sen Diyanet camiasının o kadar derdi olmasına rağmen, beklentilerin aksine kendi reklamını yapmış.

Türk Diyanet Vakıf-Sen adlı diyanet iş koluna bağlı sendika hem kendi sitesinden hem de sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda beklenti içinde bulunan en başta murakıpların, vekil imam ve müezzinlerin, fahri öğreticilerin sorunları bir yana Diyanet çalışanlarının sorunları varken, hoş sohbette bulunup, sendikasının reklamını yaparak huzurdan ayrılmış.

Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr. Ali ERBAŞ'ı  13 Temmuz 2018 Cuma günü makamında ziyaret ettiklerini açıklayan Genel Başkan Nuri ÜNAL yapttığı ziyareti övünçle anlattığı açıklamasında "Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak, Diyanet İşleri Başkanlığı ve çalışanlarının her alanda en üst seviyeye ulaşması için çalıştıklarını, Ülke, millet, devlet, kurum ve çalışanları için her düzeydeki kurum yöneticileri ile işbirliği içerisinde, karşılıklı diyalog ile hizmet etmek istediklerini " belirttiği ziyaretinde bir de başkana Türk Bayrağı hediye ettiklerini açıkladı.

Beraberinde, Genel Başkan Yardımcıları Osman BARIŞOĞLU, Hakan PAŞ, Atila AYHAN, Mustafa ÜNLÜ, Ayhan ARABACI, Şemsettin AKÇA, Genel Merkez Denetle Kurulu Başkanı Nadir BAYLAR, Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyeleri İsmail TOPCU, İsmail GÜLLİ, Yardımlaşma Sandığı Denetleme Kurulu Üyesi Nuray KAPLAN, Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa ÖZDEMİR ve Kırıkkale Şube Başkanı Musa ÖKSÜZ olduğu halde heyetten murakıpların, vekil imam ve müezzinlerin, fahri öğreticilerin sorunlarına dair bir dertten bahsedilmemesi hayal kırıklığı oluşturdu.

Bir sendikanın komşu ziyaretine benzer basit bir ziyareti de hem kendi sitesinden hem de sosyal medyadan paylaşması da bu sendikanın havanda su dövmekten başka bir amacı olmadığını göstermiş oldu.

Binlerce mağdur ve beklenti din gönüllüsünün hakkını bakalım hangi sendika giderecek.

İşte sendikanın açıklaması

Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz