HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Görevde Yükselme, Vaizlik ve Murakıplık Sınavlarına Girenlere UyarıDiyanet'ten Görevde Yükselme, Vaizlik Giriş ve Murakıplık Sınavları Uygulama Duyurusu

Başkanlığımız taşra teşkilatında münhal bulunan şube müdürü, din hizmetleri uzmanı ve şef kadroları için görevde yükselme sınavı, vaiz ve murakıp kadrolarına kurum içi naklen atanmak amacıyla sınav açılmış ve başvurular 02-16/07/2018 tarihlerinde alınmıştır.

Anılan sınavlara belirtilen tarihlerde başvuru yapan ve sınava girmeye hak kazanan adaylar bilgilerini kullanıcı hesapları vasıtasıyla (https://dibbys.diyanet.gov.tr) internet adresinden öğrenebileceklerdir.

Sınava katılmaya hak kazanan adayların sınavın yazılı aşamasına girebilmeleri için Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezinin (ASYM) internet sitesinde (http://asym.ankara.edu.tr/) yayımlanan duyurudaki usul ve esaslara uygun şekilde ve bu duyuruda belirtilen tarihlerde (28 Ağustos 2018-07 Eylül 2018) başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlgililere duyurulur.

D U Y U R U

Başvuruları 02-16/07/2018 tarihlerinde alınan görevde yükselme sınavı ile vaizlik giriş ve murakıplık sınavlarına ilişkin sınavın yazılı aşamasını icra edecek Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezinin (ASYM) sınav uygulama duyurusu ASYM'nin (http://asym.ankara.edu.tr/) internet sitesinde yayımlanmıştır.

Adayların sınavların yazılı aşamasına katılabilmeleri için söz konusu uygulama duyurusundaki usul ve esaslar çerçevesinde ve bu duyuruda belirtilen tarihlerde (28 Ağustos 2018-07 Eylül 2018) sınava başvurmaları gerekmektedir.

Görevde Yükselme Sınavı (şube müdürü, din hizmetleri uzmanı ve şef) için TIKLAYINIZ​.

Vaizlik Giriş ve Murakıplık Sınavları için TIKLAYINIZ.

İlgililere duyurulur.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü​

Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz