HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

İhraç KHK'sı Resmi Gazete Sitesini Çökertti.
Yeni bir ihraç KHK'sının yayınlanacağı haberi üzerine gece 00:45'den  yoğun bir tıklamaya uğrayan Resmi Gazete'nin web sitesi çöktü. Uzun zaman erişimin yapılmadığı site sabah saatlerine yakın normal yayınına başladı.

Başbakan Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü'nde başbakanlık muhabirleri ile bir araya geldiği toplantıda Kanun Hükmünde Kararname ile ilgili açıklamalar da bulundu.

Başbakan Yıldırım "İhraçlar olacak" şeklinde yaptığı açıklamasının kamuoyuna yansıması ile Resmi Gazete'nin web sitesi çöktü.

Emniyet ve TSK’dan çok sayıda ihraçların yer alacağı şeklinde haberin Başbakan Yıldırım tarafından belirtilmesi üzerine gözler Resmi gazete'ye yöneldi.
Yıldırım, ihraçlar  ile ilgili “Son OHAL KHK’sında Emniyet ve TSK’dan ihraçlar olacak. Terörle mücadeleyi zaafiyete uğratmayacak düzenleme olacak” dedi. 

Başbakan Binali Yıldırım'ın yayımlanacağını belirttiği KHK ile başta FETÖ olmak üzere terör örgütü ile bağlantısı olanların TSK, emniyet ve diğer devlet kurumlarından ihraç edilecekler açıklanacaktı.. 

Yıldırım'ın ihraç kararnamesi haber yayına girdiğinde yayınlanmamıştı
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz