HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

TURSAB'tan bir ilk. Hac, Umre ve Turizm Hizmetleri Zirvesi
TURSAB web sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile bu yıl ilk kez uluslararası anlamda  "Hac, Umre ve Turizm Hizmetleri Zirvesi" düzenleyeceğini duyurdu.

12-13 Temmuz 2018 tarihleri arasında İstanbul'da bulunan Pullman Istanbul Airport Hotel'de yapılması planlanan zirveye  Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr. Ali Erbaş, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Remzi Bircan, Suudi Arabistan Büyükelçisisi  Waleed Elhureyci ,  Hac Umre Zirvesi Suudi Arabistan Koordinatörü Abdul Wahab Seyfeddin, Tursab Başkanı Firuz Bağlıkaya , Yardımcısı Hasan Erdem ve  Prof.Dr. Niyazi Beki ile Prof.Dr. Mehmet Zelka'nın katılımda yer alacağını belirten TURSAB yetkilileri programın Mustafa Özcan Güneşdoğdu'nun yapacağı  Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayacağını duyurdular

Çok sayıda Belediye Başkanı, medya kuruluşunun, Büyükelçi ve yabancı ataşelerin ile hava yolları firmalarının katılım göstermesi beklenen zirvenin amacının Türk ve başta Suudi Arabistan olmak üzere İslam ülkelerinden firmaları bir araya getirmeyi amaçladığı belirtildi.
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz