HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Cami imamını katledip, cesedini poşetlere koydular
Bahreyn’de cumartesi günü sabah namazına gitmek üzere evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan cami imamı Şeyh Abdülcelil Hamud Ez-Zeyadi’nin ailesinin polise haber vermesinden sonra cesedine ulaşıldı.

Şeyh Abdülcelil Hamud Ez-Zeyadi'nin kaçırılıp öldürüldükten sonra paramparça edilerek poşetlere koyduğu ortaya çıktı.

Gulfnews.com'un bildirdğine göre, Bahreyn İçişleri Bakanlığı, Bin Şidde camisinin imamı olan Şeyh Abdul Abdülcelil Hamud ez-Zeyadi’nin, bir grup Asyalı tarafından kaçırıldıktan sonra öldürülerek paramparça edilen cesedinin bir hurma bahçesinde poşetler içinde bulunduğunu açıkladı.

Bahreyn İçişleri Bakanlığı’nın resmi Twitter hesabından paylaşılan yazılı açıklamada, vahşice katledilen camii imamı ez-Zeyadi’in katil zanlılarından Asyalı bir yabancının tutuklandığını ve soruşturmaların devam ettiği bildirildi.

Öte yandan polis ekipleri yaptıkları araştırmada cami imamının vahşice katledildiğini belirledi. Ez-Zeyadi’nin kaçırıldıktan sonra öldürüldüğü ve daha sonra cesedinin parçalara bölünerek poşetlere koyulduğu ortaya çıkarken polis, cinayet şüphelilerini bulmak için soruşturmaya devam ediyor.

İmamın üç çocuğu vardı
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz