mahihaber Azgın Yahudiler Filistinli Kadını Taşlayarak Öldürdü - Mahihaber
HADİSLERDEN

Azgın Yahudiler Filistinli Kadını Taşlayarak Öldürdü
Fanatik Yahudi  yerleşimciler Filistinli bir kadını taşlayarak öldürdüler

Nablus'un güneyindeki Zatarah Askeri Kontrol Noktasına yakın barbarca saldırı gerçekleşti. Filistinli bir kadın, İsrail'deki yerleşimciler tarafından taşlanarak Cuma gecesi geç saatlerde vahşice öldürüldü.

Mahihaber.com'un almasdarnews'dan edindiği bilgiye göre , Bu Cuma gecesi geç saatlerde, Filistinli bir kadın olan Ayşe Muhammed Alrabi, yasadışı İsrail yerleşimcileri tarafından atılan taşlarla ölümcül kafa travmasına maruz kaldıktan sonra öldü.

Ayşe'nın kocasıyla birlikte bulunduğu otomobili seyrederken, bir grup İsrailli Yerleşimcinin ortaya çıkması ve arabayı büyük taşlar atarak durmasını sağlamak istedikleri ortaya çıktı. Kaömaya fırsat bulamayan arac bir duvara çarptığı sırada atılan taşlardan biri ön tarafta oturan Ayşe'nin başına ölümcül bir darbeye yol açtı.

İsrailli yerleşimciler olay yerinden diğer Filistinlilere de taş atmaya devam ettikleri,  İsrail İşgal Kuvvetleri'nin durumu durduracak veya yardım edecek hiç bir müdahalede bulunmadıkları görgü tanıkları tarafından ifade edildi.

mahihaber / özel
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder