mahihaber El-Aksa tv, Siyonistlerin gözüne batan bir diken olmaya devam edecek - Mahihaber
HADİSLERDEN

El-Aksa tv, Siyonistlerin gözüne batan bir diken olmaya devam edecek
İsrail’in tüm bombardımanına rağmen susturmayı başaramadığı el-Aksa televizyonundan bir yetkili, “el-Aksa televizyonu, Siyonistlerin gözüne batan bir diken olmaya devam edecek” dedi.

İsrail’in F-16 savaş uçaklarıyla binasını bombalamasına ve sahip olduğu son derece kısıtlı imkanlara rağmen Hamas’a ait el-Aksa televizyonunu yayınlarını etkili bir şekilde sürdürecek.

El-Aksa televizyonunun tüm yokluklara ve imkansızlıklara rağmen yayınlarını sürdürdüğünü belirten bir el-Aksa TV yetkilisi, “Ben İslam ümmetine süz veriyorum, bu kanal Siyonist düşmanın gözüne batan bir diken olmaya devam edecektir” dedi.

Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniye, Gazze'deki "El-Aksa" televizyonunun (Al-Aqsa TV) yayınlarını durdurmayacağını belirtti.

Heniye'nin ofisinden yapılan yazılı açıklamada, El-Aksa televizyonunun yayınlarına devam etmesi konusunda kesin ve net bir karar alındığı kaydedildi.

Kanal çalışanlarının morallerinin çok yüksek olduğunu belirten bir başka el-Aksa görevlisi de “eskisinden daha iyi çalışıyoruz, el-Aksa TV şu an en büyük Arap kanalından daha başarılı” dedi.Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder