mahihaber Dışkı Yiyen Prof, Elin Dangalağına Organımı Vermem - Mahihaber
HADİSLERDEN

Dışkı Yiyen Prof, Elin Dangalağına Organımı Vermem
Bir kaç yıl önce sosyal medyada ve bir televizyon kanalında kendi dışkısını yediğini itiraf eden profesörden organ nakli ile farklı yorum çıktı, ortalık karıştı.

Kendisine organlarını bağışlayıp, bağışlamayacağını sorduklarını söyleyen Prof. Dr. Celal Şengör, “Elin dangalağına verip onu yaşatmanın anlamı yok” sözleriyle cevap verdi.

Kendisine organlarını bağışlayıp, bağışlamayacağını sorduklarını aktaran Şengör, “Taraftar değilim. Elin dangalağına verip onu yaşatmanın anlamı yok ama araştırma yapacaklarsa istedikleri gibi kullansınlar. Araştırma çok mühim. Ben duyuyorum osteoloji dersi için iskelet bulamıyorlar” dedi.

İki yıl önce katıldığı televizyon programlarında yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme oturan Celal Şengör, "Kendi dışkınızı hiç yediniz mi?" sorusuna "Yedim. Özellikle insan dışkısı acıydı cevabını vermişti.

İsviçre’de doktora yaptığı yerde otlayan ineklerin ve dağ keçilerinin de dışkılarının tadına baktığını söyleyen Şengör, “Özellikle insan dışkısı acıydı. Ötekiler de tatlıydı ama insanınki kadar acı değildi. Bu bir merak meselesidir, merak eden her şeyi dener” cevabıyla herkesi şaşırtmıştı.Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder