Header Ads

Hakkımızda

Biz kimiz

Biz Allahu Tealanın Müslüman olarak şereflendirdiği bir dinin mensubu,  ümmetinden olma şerefine nail olduğumuz alemlere bir nur olarak görevlendirilmiş peygamber Hazreti Muhammed Mustafa (salat ve selam ona ve ashabına olsun)'a tabi olmuş ve bir damla sudan yaratılmış , sonunda hesap vermek üzere tekrar ruhlar alemine döneceğini bilen bir ölümlü olup,  dinini öğrenme konusunda çaba göstermeye çalışan ve "DOĞRU" bildiklerini de öğretme , anlatma, nakletme konusunda bir talebeyiz.

Ehli sünnet vel cemaat yolunda olma arzusunda olan ve bu yolda durma gayretinde bulunan, Amelde mezhep imamı İmam-ı Azam Ebu Hanife hazretlerine , İtikatta imamı Matüridi hazretlerine bağlı olmaya çalışan bir talebeyiz.

Asla ve kat'a bir İDDİA peşinde değiliz.

Yapmaya çalıştığım bu sitede Allahu Teala'nın izni ve yardımıyla DOĞRU olduğuna kanaat getirdiğim haber / bilgiler yayınlanacaktır. İnsan beşerdir şaşar ilkesini de unutmamaktayız. İsteğimiz dışında ya da hata ile bir yanlış bilgiye ulaşırsanız lütfen UYARINIZ.

Çalışmalarımızın tüm insanlığa bir rehber olmasını arzular. Hakikatlerin kısa sürede bilinerek Hak olan yola yani İslamiyet'e gerçekten İMAN eden kulların çoğalmasına vesile oluruz.

Dilerim çalışmalarımız aziz ve celil olan Hz. Allah'ın rızasına erer.

Allah-u Teâla hepimizden razı olsun.

Müstecâb dualarınızı eksik etmeyin. Saygılarımla

EROL KARA

iletişim : erolkara@msn.com
Facebook  : https://www.facebook.com/mahihaberde
Twitter : @mahihaber

UYARI :

Sitemizdeki tüm haber, yazı, görsellerin telif hakları, haberin altında belirtilen kişilere, haber sitesine veya kaynağa aittir. Sitemizde yayınlanan haberlerin bazıları, haber portalların ve gazetelerin sağladığı RSS/XML beslemelerinden çekilmektedir. Haberler üzerinde hiçbir değişiklik ve düzenleme yapılmaksızın kaynaktan geldiği gibi yayınlanmaktadır ve haberin altından ilgili kaynağa link verilmektedir.

Eğer bu süre sonuna kadar beklemeden yayından kaldırılmasını istediğiniz haberler varsa, bunları bize ilettiğiniz takdirde ilgili haber hemen yayından kaldırılacaktır.

mahihaber.com hiç bir resmi kurum ve kuruluşla bağlantısı yoktur. tamamen özerktir..

Alıntı Şartları için tıklayınız

Saygılarımızla

iletişim : erolkara@msn.com

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.