Header Ads

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee :
Erol KARA
erolkara@msn.com

Genel Yayın Yönetmeni
Mahi Tanış

Editörler / Editors
Nabi Kartal
Murat Karaçam
Şehrazat Çalışkan

KÖŞE YAZARLARI

EROL KARA
Başyazar
Nur TANAKACİD.N.TANIŞ

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
İbadullah Hakyemez

Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Ka Hukuk Danışmanlık

Mali Müşavir / financial advisor
Delibey Müşavirlik

Reklam /  Advertise
erolkara@msn.com

Adres  / Adress
erolkara@msn.com

YÖNETİM YERİ ADRESİ
KARA MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK 

SİSTEM YÖNETİMİ
Muhsin CEBİ
Asistan ve Sistem Yönetim Uzmanı
mcebi@dinihaber.gen.tr

REKLAM REZERVASYON
reklam@dinihaber.gen.tr

YAZILIM

Noertz Haber Yazılımı


BASIN BÜLTENLERİ / YAZIŞMA

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

erolkara@msn.com

mahihaber.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. mahihaber.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. mahihaber.com Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. mahihaber.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. 

Yasal bildirimler için

mahihaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında yasada tanımlanan "yer sağlayıcı"; kendi ürettiği içeriklerle ilgili olarak ise "içerik sağlayıcı"’ olarak hizmet vermektedir. YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Google / Blogger altyapısı ile

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
mahihaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

UYARI

"Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı KARA MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak ( Canlı Link ) gösterilerek başka mecralarda yayınlanabilir


GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2015 Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr’a aittir. Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr However, sometimes the Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr uses third parties to process your information. Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr and its services. When you use Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Mahihaber.com / Dinihaber.gen.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.