videohaber Yasal Uyarı - Mahihaber - İslamın Hizmetkârı
HADİSLERDEN

Haberi Paylaşabilirsiniz

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

© Copyrigth 2015 mahihaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları altlarında linkleri mevcut bulunanlar ile isimleri yazılı olan kişilere aittir. İlgili yerlerden izin alınarak ve sahipleri istediği takdirde yazı ve resimler mahihaber.com’un dışında canlı link verilerek yayınlanabilir

mahihaber.com haber sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

mahihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

mahihaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

mahihaber.com haber Sitesi hiç bir Resmi Kuruluşun Yayın Organı değildir. Sahibi hiç bir örgüt, sendika, vakıf, devlet kurumu, özel kurum ve kuruluşlara tabi değildir. Her kesime eşit mesafededir. Tamamen Özerktir.

mahihaber.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

mahihaber.com Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Yasal Bildirimler İçin

mahihaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, erolkara@msn.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz incelenecek, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

erolkarasiteleri yasal uyarı konusunda bilgi için tıklayınız

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the mahihaber.com. However, sometimes the siteniz .com uses third parties to process your information. mahihaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the mahihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the mahihaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the mahihaber.com and its services. When you use siteniz .com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the siteniz .com cookies section of our full Privacy Policy.

0 yorum:

Yorum Gönder

Haberi Dostlarınızla Paylaşabilirsiniz